درباره ما

شرکت کرمان نایلون

در سال 1362 شرکت تولیدی کرمان نایلون با هدف عرضه محصولات نایلونی در فضای 250 متر مربع تاسيس گرديد . در ابتدا اين محل فقط براي فروش محصول در نظر گرفته شده بود ، اما با توجه به نياز بازار و تدبير موسس اين مجموعه ، بعد از مدتي كوتاه در سال 1363و در همان فضاي محدود با استفاده ازدودستگاه كوچك ، جرقه توليد زده شد ، شور جواني و اشتياق به توليد از يكسو ، خلاقيت و مديريت از سوي ديگر باعث گرديد كه اين شركت مسير پيشرفت و ترقي را بدرستي طي نمايد ، بطوريكه به تدريج تعداد دستگاه ها و متعاقبا ظرفيت توليد با افزايش چشمگيري مواجه شد.
‎با توجه به افزايش حجم كاري و ظرفيت توليد ، ديگر يك كارگاه كوچك كفايت فعاليت و پاسخگويي به نياز بازار را نمي داد ، از اينرو محل توليد به كارخانه اي بزرگترمنتقل شد.
‎اما اين حركت نيز نقطه آغازي بود براي جهشي ديگر.
‎روند رشد شرکت باز هم ادامه يافت ، بطوريكه در سال ١٣٨٩كارخانه به محلي به مراتب وسيع تر با گنجايش چند ده دستگاه انتقال يافت .

امروز شركت توليدي کرمان نايلون با امكانات پيشرفته و مدرن روز به همراه نيروهاي متعهد و آگاه ، در اين تلاش است كه پنجره اي جديد را در اين صنعت باز نمايد .
‎اين شركت در حال حاضر در وسعتي بيش از٦٠٠٠ متر مربع و دارا بودن ٤٥ دستگاه و ماشين توليدي روز ومدرن دنيا و با بگار گیری بیش از ٥٠ نیروی کار و توان تولید 15000 تن انواع نایلون ، نایلکس وپلاستيك هاي تجزيه پذير در سال ، در حال ارائه خدمات به مشتريان مي باشد.